Home Aktuality od nás Zimní sraz

Zimní sraz

-21.ledna 2014- Zimní sraz Sec se koná již tento víkend.
DSC01055
Vážení a milí,
vzhledem k nečekanému zájmu o víkendové setkání a vyčerpání stávající ubytovací kapacity je místo srazu přesunuto do většího penzionu viz www.penzion-sec.cz , kdo tedy již nesehnal ubytování, může se ještě ozvat panu domácímu - pan Trnka, telefon 608 57 26 10. Penzion je krapet větší, tak se snad všichni vejdeme i s příslušenstvím ;-) Cena 480,- Kč / (osoba noc) včetně snídaně. Prej.
Kdo má ubytování již rezervované na původním místě, tak mu platí a nikam volat nemusí. Jen se, prosím, podívejte, kde to je, je to sice také na přehradě Seč, ale na druhé straně.
Plavky s sebou (je tam bazén), kulečníková tága a šipky samozřejmě taky, jen pan domácí prosí všechny, aby v neděli vypadli do půl dvanácté a je možné, že kdo přijede v pátek dřív, tak bude muset chvilku počkat u piva, až se uklidí pokoje. Jinak turnaj v bowlingu startuje v sobotu od 14 hodin v penzionu Jezerka ( www.hotel-jezerka.cz ).
viz případně facebook https://www.facebook.com/groups/DOGCZ/. A velké Díky patří Jarmile, která se do toho pěkně opřela!
-Jirka-