Home O klubu Kdo jsme

Kdo jsme

Ducati Owners Group CZ (DOG) založila na jaře roku 1997 parta lidí, kteří se zamilovali do italských motocyklů značky Ducati. Jejich cílem bylo sdružovat majitele strojů této značky. Klub se poprvé sešel v září 1997 v Dobronicích u Bechyně a dunělo tam tehdy osm motocyklů.

V současné době se scházíme jednou v zimě bez motorek a minimalne dvakrát v létě (setkání klubu).

Podmínky členství v DUCATI OWNERS GROUP CZ (DOG CZ) jsou jednoduché: vlastnit Ducati, být ochoten platit členský příspěvek a účastnit se dle svých možností akcí. Kazdy z clenu obdrzi klubove tričko, nášivku, odznak atd.. Z klubovych penez se take hradi spolecne vecere na setkanich, pripadne cast nakladu na okruhovych dnech.

Tim ze se stanete cleny naseho DOG CZ, potvrdinme automaticky zadost o clenstvi v DESMO OWNERS CLUB (DOC)

DESMO OWNERS CLUB (D.O.C.) sdružuje oficialni kluby ducatifandů po celém světě.
Pokud někdo chce být členem tohoto celosvětového společenství, musí být členem
Ducati Owners Group CZ (DOG CZ)

Jake ma vyhody clenstvi v D.O.C. ? Kazdy rok obdrzite oficialni D.O.C. orůkazku, tričko, odznak, nášivku + maly darek. To vše s logem D.O.C. na prislusny rok.. Dale ma clen D.O.C. narok na slevy jako napr. -50% sleva na WDW nebo vstup zdarma na prohlidku fabriky a Ducati Musea.